ANA SAYFA  >  Destek  >  SSS  >  Kataloglar

Kullanma, Katalog ve Garanti

Saatimin kullanım kılavuzunu nereden temin edebilirim?

Eğer perakende satış noktasında satın alma esnasında, bir kullanım kılavuzu verilmediyse, saati satın aldığınız perakende satış noktasıyla veya en yakın Seiko Yetkili Servis Merkeziyle irtibata geçiniz. Ayrıca, PDF formatındaki kullanım kılavuzları aşağıda mevcuttur.

Eğer, eski yıllardan kalma bir saat için olan kullanım kılavuzuna ihtiyaç duyuyorsanız, en yakın Seiko Yetkili Servis Merkeziyle irtibata geçiniz. Aynı zamanda PDF formatında kullanım kılavuzları aşağıda mevcuttur.

Kullanım Kılavuzları

Başa Dön

Garanti süresi boyunca neler garanti edilir?

Garanti süresi boyunca, saatin kullanım kılavuzunda talimat verildiği şekilde kullanılmış olması koşuluyla, saatin mekanizma ve kasasındaki ve metal bilezikteki her türlü kusurlara karşı ücretsiz onarım/ayarlama hizmetini garanti ediyoruz.

Bununla birlikte, aşağıdaki durumlarda, onarım/ayarlama hizmeti garanti süresi içerisindeyken veya garanti kapsamındayken bile ücret karşılığında sağlanacaktır.

  • - Deri, üretan veya kumaş kayışın değiştirilmesi
  • - Kasada, camda veya kayışta, kazalardan veya uygunsuz kullanımdan kaynaklanan sorun veya hasar
  • - Kullanımdan kaynaklanan çizikler veya pislik
  • - Yangın, seller veya deprem dâhil olmak üzere doğal afetlerden kaynaklanan sorun
  • - Garanti kitapçığı üzerindeki metin değiştirildiğinde veya garanti belgesi ilgili saate ait olmadığında
  • - Garanti sertifikası mevcut olmadığında
  • - Pil değişimi

* Bu hizmete başvurmak için, perakende satış noktası tarafından satın alma esnasında verilen garanti sertifikasını sunmanız gerekir.

* Garanti süresi kapsamı da dahil olmak üzere, saati satın aldığınız mağazanın dışındaki mağazalarda kayış/bilezik ayarı için ücretlendirileceksiniz.

Başa Dön

Saatimin garanti bilgilerini nasıl öğrenebilirim?

Garanti belgesi, perakende satış noktası tarafından saatle birlikte sunulmuş olmalıdır. Sahip değilseniz, lütfen saati almış olduğunuz yetkili perakende satış noktası ile iletişime geçiniz. Garanti belgesi yeniden düzenlenemeyeceği için, garanti süresi içerisinde kaybetmeyeceğinizden emin olun.

Başa Dön

Daha fazla bilgi için, Seiko Yetkili Servis Merkezi ile iletişime geçiniz.

Seiko Yetkili Servis Merkezi