ANA SAYFA  >  Haberler  >  Premier otomatik iskelet, Novak Djokovic için tasarlandı

Haberler

22 Mart 2018 [ Basın Bülteni ]RLS1803-05

Premier otomatik iskelet, Novak Djokovic için tasarlandı


Seiko’nun Novak için tasarladığ ilk mekanik saat.

Novak için tenisten ilham alan mekanik saat

Geçen yıl Novak'ın resmi etkinliklerde kullanması için tasarlanan Kinetic Perpetual Premier saatin başarısının ardından, 2018 Premier serisi tenis kortlarına geri dönüyor. Bu, Seiko’nun Novak için tasarladığı ilk mekanik saat. Özel finisajlı otomatik kalibreye ve klasik Premier kasaya sahip. İndeksler, kadran ve kayış, saatin zarafetiyle kusursuz bir uyum içinde olan güçlü spor duruşa sahip. Eşsiz ve çarpıcı kadran sizi doğrudan aksiyonun merkezine yerleştiriyor. Novak’ın raketiyle topa vuruşunu büyük bir dürbünden izliyormuş gibi hissediyorsunuz.Dönen balans çarkını gördüğünüz “open heart” penceresi topa benzetilirken, kadran da raketin fileli kısmına benzetilmiş. Bu efekt büyüleyici olduğu kadar, kasasının arkasında Novak'ın imzasını ve tepede Novak'ın 'D' amblemini taşıyan ve limitli üretim şeklinde sunulan bir saat için de uygun.

Tek tasarım, iki yorum

Bu saatin iki modeli var. İlki, tasarımın dinamizmini ve spor duruşunu öne çıkaran mavi ve siyah renk kombinasyonu. İkincisi, Premier klasik stilini ortaya çıkaran pembe altın tonunda. Her iki model, tıpkı bu saatler gibi tasarımda spor ve resmi duruşu bir araya getiren hibrit kayışlarla sunuluyor. Üst yüzeydeki deri, saate klasik duruşunu verirken, alt kısımdaki silikon, kortta bile bileğe tam oturmasını garanti ediyor.

Makine, 4R kalibrenin yeni bir versiyonu ve iskelet kadran için özel olarak tasarlanmış. Makinenin yüzey işlemesi dışarıdan hoş görünen üç boyutlu bir izlenim yaratıyor ve saatin işçiliğindeki kaliteyi güçlü bir şekilde yansıtıyor.

Mavi kadranlı model 2000 adet limitli üretim, pembe altın kasalı siyah kadranlı model ise 3000 adet limitli üretim şeklinde sunuluyor.


SSA374


SSA375

Premier Novak Djokovic Automatic Limited Edition: SSA374, 375

Kalibre 4R71
Titreşim: Saatte 21,600 titreşim (saniyede 6 titreşim)
Güç rezervi: 41 saat
Taş sayısı: 24 taş
Özellikler
Pembe altın kaplamalı paslanmaz çelik kasa (SSA374)
Siyah iyon kaplamalı paslanmaz çelik kasa (SSA375)
Safir cam, vidalı, şeffaf arka kapak
Kasa çapı: 42.9 mm, Kasa yüksekliği: 12.0 mm
Su geçirmezlik: 10 bar
Silikon ve deri kayış


3000 adet (SSA374) / 2000 adet (SSA375) Limitli Üretim


Paylaş

Geri