ANA SAYFA  >  Haberler  >  Astron GPS Solar, “executive spor” serisi. Mesai saatleri dışında aktif kullanım için.

Haberler

22 Mart 2018 [ Basın Bülteni ]RLS1803-04

Astron GPS Solar, “executive spor” serisi. Mesai saatleri dışında aktif kullanım için.


Yeni Astron executive spor serisi. SSE167

İlk olarak 2017 yılında üretilen Astron “executive” serisi, tüm etkinliklere uyacak çok yönlü bir saat isteyenler için Astron'un özel olarak tasarladığı iki modelden oluşuyordu. Modeller, küresel bir başarı getirdi. Bugün bu özel seri, hem ofiste hem de dışarıda kullanıma uygun bir saat isteyenler için yeni spor tasarımın yaratılmasıyla genişliyor. Seiko'nun eşsiz GPS Solar teknolojisinin tüm fonksiyonlarını barındıran seri, uzun ömürlülük, okunaklılık ve su geçirmezlik konularında yeni bir düzeye sahip.

Özel stil; ama her duruma hazır.

Özel spor serisi Astron'a dinamik bir yeni görünümden daha fazlasını getiriyor; bu GPS Solar saat, uzun ömürlülük ve hassasiyeti stille bir araya getirmek isteyenler için. Tüm Astron saatler gibi bu saat de GPS ağına otomatik olarak bağlanıyor, sadece ışığın gücünü kullanarak ve tek bir butona basarak dünyanın her yerinde yerel zamanı* 100 bin yılda 1 saniye hassasiyetinde ayarlıyor. 8X53 kalibreli modeller aynı zamanda, AM/PM göstergeli çift zaman alt kadranına sahip.

*Bölge/zaman diliminde değişiklik olması durumunda, zaman diliminin manuel olarak seçilmesi gerekebilir.

Executive spor serisi üç modelle satışa sunulacak, her bir modelde 2017 serisinde olduğu gibi safir cam bezel bulunuyor ve hepsi dört temel alanda pek çok fonksiyona sahip:

  • Su geçirmezlik: Astron koleksiyonu için bir ilk olarak, executive spor saatler 20 bar su geçirmezliğe sahip, bu sayede daha önce hiçbir Astron'un ulaşamadığı yerlere ulaşıyor.
  • Okunaklılık: En kaliteli LumiBrite'la kaplanan daha geniş ibreler ve indekslerle executive spor serisi daha yüksek okunaklılık sağlıyor. Safir cam bezelin üzerindeki UTC kodları da LumiBrite kaplamalı. Işıklar kapandıktan sonra bile saat uzun süre okunabilir kalıyor, bu, gece çıkılan bir yat macerası veya sabah erken başlanan trekking yolculuğu için mükemmel bir özellik.
  • Kullanım konforu: Ultra güçlü kayış, saatin hertürli bilek ölçüsüne rahatça uymasını sağlıyor ve yeni stil toka üst düzey konfor ve daha modern bir görünüş sunuyor.
  • Uzun ömürlülük: Modellerin tüm hafta sonu maceralarına dayanabilmesi için üç model de titanyum kasa ve yeni tepe korumasına sahip. Tepe korumasının özel tasarımlı kasası saati çarpma ve darbelere karşı koruyor.

Ek olarak, ultra sert ve çizilmez kaplama saatin lüks stilinin hafta sonu macerasının üstesinden gelmesini ve hafta içi iş başladığında yine canlı görünmesini sağlıyor. Kasa ve kayış, Zaratsu cilalama tekniğiyle ayna finisajı yapılan dinamik keskin yüzeylere sahip.

Astron Novak Djokovic Limited Edition

Astron Novak Djokovic Limited Edition. SSE174

Executive spor serisini tamamlayan Novak Djokovic Limited Edition, dünyayı gezen maceracılar için kusursuz ve güçlü bir tasarım. Novak Djokovic Limited Edition, Novak için tenisin anlamı olan güç, hassasiyet, tutku ve zarafeti, bu GPS Solar saate özgü tasarım özellikleriyle yakalıyor.

Dakika indekslerinden dördünde tenis puan sistemi - 0, 15, 30 ve 40 - kullanılarak serinin ilham kaynağı olan bu mükemmel sporcunun yaptığı spora atıfta bulunuluyor. Saat sekiz pozisyonundaki yıldız, Grand Slam kariyerini başarıyla tamamlayan sekiz sporcudan biri olan Novak'ı onurlandırıyor. Grand Slam turnuvalarının düzenlendiği dört şehir olan Paris, Londra, New York, ve Melbourne için verilen UTC kodları bezelde öne çıkıyor. Uzun ömürlü olmasını sağlamak için saat Seiko'nun ultra sert siyah kaplamasıyla kaplanarak çizilmeye karşı dirençli hale getiriliyor ve asla solmayan eşsiz siyah renge sahip oluyor.

1500 adet limitli üretime sahip model, dünyanın her yerinde seçili Seiko mağazalarında satışa sunulacak.


Seiko marka elçisi Novak Djokovic


SSE167


SSE169


SSE170

Seiko Astron GPS Solar executive spor serisi

Kalibre 8X53
GPS kontrollü zaman ve zaman dilimi ayarı
AM/PM göstergeli çift zaman
2100 yılına kadar ayar gerektirmeyen takvim
Sinyal alımı göstergesi
Dünya saati fonksiyonu (40 zaman dilimi)
Gün ışığı tasarruf fonksiyonu, Güç tasarrufu fonksiyonu
Hassasiyet: ayda +/-15 saniye
(sinyal almaksızın ve 5℃ ile 35℃ arasında))
Özellikler
Süper sert kaplamalı titanyum kasa (SSE167, 169)
Pembe altın kaplamalı titanyum kasa (SSE170)
Safir bezel
Yüksek netliğe sahip safir cam
Su geçirmezlik: 20 bar
Manyetik direnç: 4,800 A/m
Kasa çapı: 46.7 mm, Kasa yüksekliği: 14.5 mm
Silikon kayış
Düğmeyle açılan üç kilitli toka


SSE174

Astron Novak Djokovic Limited Edition: SSE174

Özellikler
Siyah iyon kaplamalı titanyum kasa
Safir bezel
Yüksek netliğe sahip safir cam
Su geçirmezlik: 20 bar
Manyetik direnç: 4,800 A/m
Kasa çapı: 46.7 mm, Kasa yüksekliği: 14.5 mm
Silikon kayış
Düğmeyle açılan üç kilitli toka
1,500 adet limitli üretim


Paylaş

Geri