ANA SAYFA  >  Yenilikler  >  Sınırları zorlamak. Grand Seiko Hi-Beat 36000 Professional 600m Diver’s.

Yenilikler

23 Mart 2017 [ Basın Bülteni ]RLS1703-04

Sınırları zorlamak.
Grand Seiko Hi-Beat 36000 Professional 600m Diver’s.


Hi-Beat 36000 Professional 600m Diver's Limitli Üretim SBGH257

Grand Seiko Diver’s saatler yıllardır eğlence amaçlı dalış yapan dalgıçlardan büyük rağbet gördü. Bugün, Grand Seiko’nun ince standartları profesyonel bir dalgıç saatinde ilk kez vücut buluyor. Titanyum kasa, özel 9S hi-beat kalibre, benzersiz anti manyetik özelliği ve saat on iki pozisyonunda yer alan Grand Seiko logosuyla bu yeni model sınırları zorluyor ve Grand Seiko’yu bambaşka bir dünyaya taşıyor.

Profesyonel dalgıç saati, Grand Seiko’yu en ön sıraya getiriyor.

Grand Seiko’nun tüm özellikleri burada. Günde -3 ile +5 saniye aralığı ile muhteşem bir hassasiyet, kusursuz okunabilirlik, yüksek yoğunluklu titanyum kasa ve bilezik ve sadece Zaratsu cilalama tekniğinin başarabileceği mükemmel seviyede temiz kenarlar sayesinde uzun ömürlülük. Bu kesinlikle bir Grand Seiko ama profesyonel bir dalgıcın ihtiyaçlarını karşılama konusunda en ufak bir taviz vermiyor. Kasa, Seiko’nun yenilikçi teknolojisiyle yapılan valfsız helyum direnciyle, ağır işe uygun yapısıyla ve L şeklindeki contasıyla satürasyon dalışı için tasarlandı. Dönen bezelin üzerindeki yivler kalın eldivenle bile güvenli kullanım için genişletildi. Basınç değişikliklerine uyum sağlanması için bilezikte kaydırarak uzatma özelliği mevcut. Kadran bile bu özel kullanım şekli için tasarlandı. Makine, manyetizmanın zararlı etkilerinden korunmak için demirden yapıldı ve 16.000 A/m manyetik direnç sağlıyor. Saat ve saatin tüm bileşenleri uzun ömürlü kullanım için tasarlandı, kasa, gövde ve tepe güvenli bir kullanım sağlarken dört parçadan oluşan bezeli sökmek ve yeniden monte etmek çok kolay.

Limitli üretim model diğer saatlere liderlik ediyor.

Grand Seiko Hi-Beat 36000 Professional 600 m Diver’s iki modele sahip. İlki, ultra güçlü silikon kayış ve yüksek yoğunluklu titanyum bileziğe sahip olan limitli üretim modeli. Kadranla uyumlu olması için bu kayışın rengi koyu Grand Seiko mavisi. Bu limitli üretim modelden sadece beş yüz adet üretilecek. İkinci modelin siyah bir kadranı var ve sonsuza dek Grand Seiko koleksiyonunun bir parçası olacak. İki model de Ağustos 2017’den itibaren mevcut olacak.


SBGH257


SBGH255

Hi-Beat 36000 Professional 600m Diver's: SBGH255, 257

9S85 Kalibre
Çalışma sistemi: Otomatik
Titreşim: Saatte 36,000 titreşim (saniyede 10 titreşim)
Hassasiyet: -3 / +5 saniye (hareketsiz olduğunda)
Güç rezervi: 55 saat
Taş sayısı: 37
Özellikler
Yükse yoğunluklu titanyum kasa ve bilezik
Yansıma yapmayan safir cam
Vidalı arka kapak. Kilitli tepe
Su geçirmezlik: 600m satürasyon dalışları için
Manyetik direnç: 16,000 A/m
Kasa çapı: 46.9mm, Kasa yüksekliği: 17.0mm
Düğmeyle açılan üç kilitli toka, secure lock and slide adjuster
Ekstra silikon kayış ile birlikte (SBGH257)

500 adet Limitli Üretim (SBGH257)

Paylaş

Geri