ANA SAYFA  >  Yenilikler  >  Grand Seiko 2017. Bir sonraki adım.

Yenilikler

23 Mart 2017 [ Basın Bülteni ]RLS1703-01

Grand Seiko 2017. Bir sonraki adım.

Grand Seiko’yu 2010’da uluslararası pazara sunduğumuz ilk günden itibaren marka dağıtım, satış ve saatseverlerin ilgisini çekme konularında büyük adımlar attı. Bugüne kadar kaydettiğimiz ilerlemeden memnunum.

Grand Seiko tasarımıyla, karakteriyle, sunumuyla ve daha güncel anlamda da kalibreleriyle her zaman ön plana çıktı. Kendisine hayran bırakan eşsiz özelliklerini artırmak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için bugün bir adım daha atıyor ve Grand Seiko’yu tamamen ayrı bir marka olarak sizlere sunuyoruz. Burada, Baselworld’de sunduğumuz tüm modellerde Grand Seiko logosu saat on iki pozisyonunda bulunuyor ve bu bundan sonra çıkacak olan tüm Grand Seiko saatlerde böyle olacak. Bugünden itibaren Grand Seiko gerçek anlamda bağımsız bir hayat yaşayacak ve yeni bir yolculuğa çıkacak. Niyetim, önümüzdeki yıllarda, Grand Seiko’nun kusursuz saat üretimi ve ticari başarı konularında yeni başarılara imza atmasını sağlamak.

Tarihimizde dönüm noktası olan bu anı kutlamak ve ilham almak için markamızın kurulduğu ilk günlere geri dönelim. 1960 yılında üretilen ve saat on iki pozisyonunda Grand Seiko logosunu taşıyan ilk Grand Seiko’nun yeniden üretildiğini ama ona sadık kalındığını ve modern anlamda yeniden yorumlandığını göreceksiniz. Ayrıca markanın kendisine çeken özelliklerini yeni tasarım alanlarına genişletiyoruz. Geçen yıl spor modellerle Grand Seiko’nun çeşitliliğini artırdık ve 2017 için bu başarının üzerine, hi-beat dalgıç saati ve Spring Drive kronograf serisinin de bulunduğu yeni spor tasarımlardan oluşan bir koleksiyona imza atıyoruz.

Burada, Baselworld’de sizlere yepyeni Grand Seiko koleksiyonunu bizzat tanıtmak ve koleksiyonun sunduğu eşsizliği ve farkı sizinle paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılarımla,

Shinji Hattori
President & CEO


Paylaş

Back